• REX
  • Poradnia chorób zakaźnych Poradnia hepatologiczna
LiveZilla Live Chat Software

Poradnia Chorób Zakaźnych / Hepatologiczna we Wrocławiu

W trosce o naszych pacjentów uruchomiliśmy Poradnie: Hepatologiczną oraz Chorób Zakaźnych, specjalizujących się w diagnostyce i leczeniu chorób wątroby, głównie wirusowego zapalenia B, C. Diagnozujemy i leczymy również choroby zakaźne takie jak: zakażenia wywołane przez kleszcze, choroby pasożytnicze i odzwierzęce.

Dlaczego warto wybrać Poradnie Rex?

Kompleksowa opieka - naszych pacjentów otaczamy pełną opieką od momentu postawienia diagnozy, przez dobór odpowiedniego leczenia, aż do momentu stabilizacji stanu zdrowia.

Najlepsi specjaliści - w naszych poradniach pracują lekarze - specjaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w opiece ambulatoryjnej, jak i pracy przy łóżku pacjenta. Nasi lekarze stale podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w wielu konferencjach naukowych i szkoleniowych w karaju i za granicą.

Najszerszy pakiet badań diagnostycznych - wszystkie badania specjalistyczne wykonujemy na miejscu, dzięki temu możemy zagwarantować najkrótszy czas oczekiwania wynik. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami i laboratoriami analitycznymi, dlatego posiadamy tak szerokie spectrum badań. 

Świadczymy usługi w ramach NFZ - prowadzimy także programy zdrowotne (lekowe) na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, w zakresie leczenia przewlekłych wirusowych zapaleń wątroby.

laboratorium genetyczne diagnostyczne DNA
Rex Company S.A. Ogólnopolskie Centrum Genetyki
ul. Robotnicza 32, 53-608 Wrocław
tel. 71 373 56 57, fax 71 359 06 58
e-mail: biuroobslugi@rex.pl
Copyright © Rex Company S.A. Ogólnopolskie Centrum Genetyki. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Contao. Created by: FD studio reklamy